Strona główna Internet Zrób sobie internetową wizytówkę

Zrób sobie internetową wizytówkę

przez CoreBlog
ikona about me

ikona about meWizytówka – to podstawowy element promocyjny w biznesie. Ale można ją stosować nie tylko w biznesie, można mieć swoją prywatną wizytówkę, ułatwiającą innym szybki kontakt z Tobą. Drugą sprawą jest to, że wizytówka… wcale nie musi być papierowa. Może być również internetowa, a jej stworzenie może być szybkie, łatwe i tanie.

A w celu stworzenia takiej wizytówki możemy skorzystać z witryny http://about.me

Jak już widzimy na głównej stronie – konto na witrynie About.Me można połączyć z naszym kontem na Facebooku bądź Twitterze, wystarczy kliknąć odpowiednią ikonę i podać nazwę użytkownika oraz hasło. Możemy też szybko stworzyć nowe konto, wystarczy tylko podać adres email, imię i nazwisko.

01 about me

Po stworzeniu konta przechodzimy do trybu edycji wizytówki, który jest bardzo prosty w obsłudze. Na dobrą sprawę wystarczy wypełnić odpowiednie pola w formularzu (np. opisać swoją biografię, doświadczenia, hobby itd.), czy załadować grafikę, która będzie stanowiła tło naszej wizytówki. Co ciekawe, wszelkie elementy wizytówki możemy dowolnie przesuwać – wystarczy nań najechać kursorem, przytrzymać LPM i przeciągać w pożądanym kierunku.

02 gniewomir

Do wizytówki możemy dodawać różne gadżety – linki do konta na Facebooku, Instagramie, Last.Fm i inne.

Członkostwo w About.Me jest darmowe, ale administratorzy oferują także dodatkowe, płatne usługi. W cenie 4 dolarów miesięcznie z naszej strony zostaje usunięty pasek z logo About.Me, otrzymujemy własną domenę, np. coreblog.me zamiast darmowego about.me/coreblog, dostajemy także dostęp do zaawansowanych statystyk Google.

Za 9 dolarów miesięcznie nasza wizytówka będzie odpowiednio reklamowana i eksponowana, tak aby zyskiwała na popularności i liczbie wejść…

Powiązane artykuły

Napisz komentarz