Strona główna Android Triposo – zaplanuj swoją podróż

Triposo – zaplanuj swoją podróż

przez CoreBlog
ikona triposo

ikona_triposoWakacje już minęły. Jednak czy to robi jakąś różnicę dla prawdziwego podróżnika? Żadnej, bo jesień, zima, czy później wiosna (i znowu lato… ) to również doskonałe (a w niektóre miejsca świata wręcz najlepsze) pory roku na wędrowanie po naszym globie. Zresztą może to być również czas na powolne planowanie kolejnej podróży. A w tym z całą pewnością pomoże nam m.in. aplikacja Triposo.

Bardzo ważną cechą Triposo jest to, że na podstawie Twoich preferencji sugeruje on miejsca, których zobaczeniem możesz być zainteresowany w wybranym przez Ciebie mieście. Tak więc nie ma potrzeby przeglądania w danej miejscowości wszystkich atrakcji, co niekiedy mogłoby być bardzo uciążliwe i czasochłonne. W ten sposób aplikacja zbuduje dla Ciebie trasę turystycznego spaceru po miejscowości, którą zamierzasz odwiedzić.

triposo

Ważną cechą jest to, że mimo iż wszelkie dane o różnych miejscach świata umieszczona są na serwerze Triposo to nie trzeba mieć faktycznie cały czas dostępu do internetu (co podczas podróży zagranicznej mogłoby się wiązać z dużymi kosztami). Wystarczy zawczasu przygotować wszystkie informacje i ściągnąć je przy pomocy aplikacji na telefon lub tablet, by później podczas podróży korzystać z nich offline.

Lista miast, do których Triposo posiada bazę informacji jest imponująca. Właściwie znajdziemy coś o każdym zakątku świata (od takich miejsc jak duże miasta, np. Londyn, Madryt, Moskwa, po wyspy takie jak Madera, czy też bardziej egzotyczne, aż po małe miejsca na świecie), w tym i również w Polsce.

Triposo dostępne jest zarówno dla użytkowników iOSa, jak i Androida.

Strona domowa aplikacji: TRIPOSO.COM

Powiązane artykuły

0 Komentarzy

Misiaczek 18 grudnia, 2014

Szanuję informatyków którzy tworzą takie aplikacje. Firma w której pracuję – warszawski Atos, też coraz bardziej się rozkręca. Projekty są coraz fajniejsze.

Napisz komentarz