Strona główna Telefonysoftware Spotify – odtwarzacz muzyki na iOS

Spotify – odtwarzacz muzyki na iOS

przez CoreBlog
ikona spotify

ikona_spotifyZe świecą szukać posiadacza iPhone lub iPada, który korzysta z oryginalnego Apple`owskiego oprogramowania do odsłuchu muzyki. Ze względu na setki powodów ludzie instalują różne inne aplikacje. Prym wśród nich wiedzie Spotify. A wszystko to za sprawą ładnego wyglądu, dużej funkcjonalności i intuicyjnego interfejsu. Ale nie tylko tego.ikona_spotifyikona_spotify

Generalnie Spotify posiada wiele rozmaitych zalet, które sprawiają, że Apple`owa muzyka odpada już w przedbiegach. Oczywiście wspomniana funkcjonalność, intuicyjność i estetyka to najważniejsze cechy tego programu, ale to zarazem ledwie ogólniki. Wspomnijmy o kilku szczegółach.

Z całą pewnością dla wielu osób ważne jest to, że aplikacja ma dostęp do szerokiej bazy utworów rozmaitych wykonawców. W tym znajdziemy również najnowsze przeboje. Oczywiście za darmo… Ulubione utwory możemy układać we własne playlisty, ale też możemy odsłuchiwać utworów zupełnie losowo, co bez wątpienia jest również bardzo ważną zaletą programu. Możemy również korzystać z istniejących playlist, których różnorodność sprawi, że znajdziemy coś odpowiedniego do porannego jogingu, do podróży autobusem, jak i w codziennej drodze do pracy lub szkoły.

spotify_ekrany

Spotify daje również możliwość współdzielenia się słuchaną muzyką z innymi użytkownikami internetu – choćby za pośrednictwem Facebooka, Twittera, czy nawet własnego bloga.

Bardzo ciekawą funkcją jest proponowanie użytkownikowi przez algorytm Spotify kolejnych utworów do odsłuchania, dobranych w klimatach aktualnie odsłuchiwanego „kawałka”. W ten sposób możemy odkrywać nowe, dotychczas nam nieznane, utwory, które współgrają z naszym gustem muzycznym!

I na koniec nieco o… cenie. Co prawda zostało wspomniane trzy akapity wyżej, że w Spotify muzyki możemy odsłuchiwać za darmo – i to jest prawda – ale istnieje również możliwość wykupienia wersji PRO, w której nie będą wyświetlane reklamy, ale też otrzymamy pełny dostęp do wszystkich funkcji programu – a to kosztuje 20 zł miesięcznie. Nie zapominajmy, że w ten właśnie sposób otrzymujemy legalny dostęp do muzyki. Tak więc nasz komfort psychiczny i docenienie artysty są w stosunkowo niewielkiej cenie.

Spotify można pobrać ze strony: SPOTIFY.COM

Powiązane artykuły

Napisz komentarz