Strona główna Bezpieczeństwo Szpieg PC. Na nieuczciwych współpracowników.

Szpieg PC. Na nieuczciwych współpracowników.

przez CoreBlog
dvd okladka podglad2 1

dvd okladka podglad2 1Szpiegowanie komputera w dzisiejszych czasach to już nie tylko zadanie dla detektywów, ale dla każdego, zwykłego użytkownika. Ogólnodostępne na rynku programy szpiegowskie mają naprawdę imponujące, rozbudowane funkcje, jednocześnie tak proste w obsłudze, że każdy jest w stanie z nich skorzystać.

Szpieg PC to właśnie jeden z takich programów. Chociaż nowy na rynku, wzbudza bardzo duże zainteresowanie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że w przeciwieństwie do podobnych keylogger’ów posiada znacznie więcej funkcji. Jego główne opcje mają na celu nie tylko szpiegowanie innych, ale przede wszystkim dbanie o własne bezpieczeństwo, własne pliki i archiwa rozmów.

Jest to przydatne na przykład dla właścicieli firm: nikt nie jest w stanie kontrolować wszystkich pracowników, a takie przydatne programy jak Szpieg PC – tak. Możliwość sprawdzenia kto, kiedy i na jakie nośniki kopiuje dane może uratować niejedną firmę przed nieuczciwymi pracownikami. Wykradzione dane mogą narazić firmę na wiele tysięcy złotych strat.
spc
Innym przydatnym zastosowaniem programu jest możliwość odzyskiwania skasowanych danych. Jeżeli ktoś przypadkowo usunął np. zdjęcia z karty pamięci, lub też opróżnił kosz, gdzie były ważne dokumenty, może skorzystać ze Szpiega PC. Mimo że w sieci jest pełno programów tego typu, nie warto ryzykować uszkodzenia plików i lepiej skorzystać z pełnowartościowej aplikacji. Analogicznie Szpieg PC potrafi również całkowicie usunąć dane z komputera. Jeżeli ktoś chce pozbyć się dokumentów, to powinien również to zrobić z użyciem programu. Samo opróżnienie kosza nie wystarczy, gdyż, jak na przykład z użyciem Szpiega PC, takie dane nie są jeszcze całkowicie skasowane i można je przywrócić.

Oprócz powyższych funkcji Szpieg PC oczywiście służy również do odczytywania archiwów rozmów i łamania haseł. Jest to możliwe np. poprzez zrzut pamięci procesu. SzpiegPC umożliwia przeprowadzenie takiej operacji jednym kliknięciem. Jednocześnie można kontrolować kto i kiedy logował się na nasz komputer oraz z jakich programów korzystał. Czy na pewno jesteś świadomy, co ktoś robił na Twoim komputerze?

Powiązane artykuły

Napisz komentarz