Strona główna Bezpieczeństwo Antywirus G DATA — dlaczego warto go wybrać?

Antywirus G DATA — dlaczego warto go wybrać?

przez CoreBlog
7598 oNVOUJXDItrNtjt5

Antywirus Windows 11 G DATA to oprogramowanie zdecydowanie godne polecenia. W tym artykule odpowiemy Ci na pytanie, dlaczego warto wybrać produkt akurat od G DATA, a także, z jakiego powodu Windows Defender nie zapewnia kompleksowej ochrony. Pamiętaj o tym, że G DATA dostępny jest także w wersji testowej jako antywirus za darmo.

Antywirus Windows 11 — zalety G DATA

Do zdecydowanych zalet antywirusa Windows 11 G DATA należą przede wszystkim:

  • skuteczność,
  • opatentowana ochrona przed atakami trojanów bankowych,
  • skaner poczty,
  • indywidualne zarządzanie aktualizacjami.

 

To jednak tylko część ze wszystkich atutów opisywanego oprogramowania. Skuteczność stoi na o wiele wyższym poziomie, niż ma to miejsce w oprogramowaniu Windows Defender. Trzeba bowiem pamiętać, że ogromna część złośliwego oprogramowania dostępnego w sieci jest projektowana w taki sposób, aby pokonywać zabezpieczenia domyślnie wgrane w system Windows.

 

Opatentowana ochrona przed atakami trojanów bankowych gwarantuje Ci dokonywanie bezpiecznych płatności. Skaner poczty natomiast sprawia, że nie musisz czuć niepokoju w sytuacji, gdy na twój adres e-mail przychodzą wiadomości z nieznanych źródeł. Indywidualne zarządzanie aktualizacjami sprawia, że unikniesz dodatkowych kosztów w przypadku, gdy korzystasz na przykład z danych sieci komórkowej. Jeżeli interesuje Cię antywirus Windows 11, skorzystaj z G DATA i pobierz program na oficjalnej stronie producenta.

Antywirus za darmo — dlaczego warto przetestować produkt?

Antywirus za darmo w postaci wersji próbnej na 30 dni pozwala na poznanie jego funkcji i możliwości. Możesz dzięki temu sprawdzić, jak działa skanowanie, a także narzędzia ochronne, o których wspomnieliśmy powyżej. Dodatkowo przekonasz się, jak skuteczny jest antywirus Windows 11 G DATA. Zaletą antywirusa za darmo w wersji na 30 dni jest także możliwość przetestowania, czy program jest zgodny z programami, z których regularnie korzystasz. Możesz oczywiście porównać wspomniany antywirus z innymi produktami od innych firm. Od razu jednak gwarantujemy ci, że G DATA wypadnie najlepiej. Najlepszym rozwiązaniem jest zatem wykupienie licencji od razu w momencie zakończenia okresu testowego.

Antywirus Windows 11 — podsumowanie

Antywirus Windows 11 G DATA jest godny polecenia przede wszystkim ze względu na swoje liczne zalety. Wyróżnia się nie tylko skutecznością, ale również opatentowaną ochroną przed atakami trojanów bankowych. Dodatkowo jest wyposażony w skaner poczty oraz daje możliwość indywidualnego zarządzania aplikacjami. Skuteczność oraz funkcjonalność G DATA znacząco przewyższa zatem Windows Defendera. Wiele złośliwego oprogramowania to wirusy zaprojektowane tak, aby ominąć zabezpieczenia od Microsoft. Polecanym przez nas na początek rozwiązaniem jest zatem antywirus za darmo od G DATA na okres próbny 30 dni. Takie rozwiązanie pozwoli Ci sprawdzić wszystkie możliwości oraz skuteczność działania płatnej wersji cenionego programu.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz