Strona główna Biuro Sprzątanie biur Wrocław: profesjonalnie zadbaj o zieleń w biurze!

Sprzątanie biur Wrocław: profesjonalnie zadbaj o zieleń w biurze!

przez CoreBlog
cleaning 268075 1280

Planując przestrzeń biurową, warto zadbać o to, aby była ona nie tylko komfortowa, ale również o to, by korzystnie wpływała na jakość pracy. Na biurkach pracowników nie powinno znajdować się zbyt wiele elementów, które mogą ich rozpraszać. Są jednak i takie, których absolutnie nie może zabraknąć – np. rośliny. Dlaczego warto postawić na roślinność w biurze? Komu można zlecić opiekę nad nią? Sprawdź to!

Regularna dbałość o rośliny w biurze to podstawa

Nie wystarczy, że kupisz rośliny do biura. Jeśli wybierzesz tradycyjne rośliny doniczkowe, konieczne będzie ich regularne podlewanie. Gdy czujesz, że Twój zespół będzie zapominał o tym zadaniu, a korzystasz z usług zewnętrznej firmy dbającej o czystość, wiedz, że profesjonalne sprzątanie biur Wrocław może zawierać tę usługę w cenie.

Stawiając na Cleanhub masz pewność, że pracownicy regularnie będą dbali o zieleń znajdującą się w biurze poprzez podlewanie i pielęgnację kwiatów, doniczek i małych ogrodów. Bardzo ważne jest też to, że wiedzą, jak zrobić to odpowiednio: pamiętajmy, że częstym problemem jest ilość wody. Jeśli kwiaty będą przelewane, niestety zaczną gnić i będą nie do odratowania.

Powody, dla których powinieneś zdecydować się na zieleń w biurze!

Rośliny mają piękny zielony kolor, lecz czy to jedyny powód, dla którego powinny zagościć w Twoim biurze? Oczywiście soczysta, wyjątkowa barwa wiąże się z szeregiem korzyści dla wszystkich zatrudnionych. Mogą oni bowiem w każdym momencie spoglądać „na zielone”, co działa relaksująco, uspokajająco i przynosi ukojenie oczom. Jednak kolor to nie wszystko, zapoznaj się z innymi powodami, dla których warto zainwestować w roślinność w biurze!

Kolejną ważną zaletą roślin w biurze jest to, że znacząco poprawiają jakość powietrza. Oczyszczają je, usuwając szkodliwe substancje. Szczególnie ważne jest też to, że mogą one filtrować powietrze ze szkodliwych substancji, jonizować je i nawilżać. Na dodatek mając rośliny w biurze i obserwując je, można dostrzec, że powietrze jest nieodpowiednie np. za suche. Jeśli zależy Ci na poprawie powietrza w biurze i zastanawiasz się, jakie gatunki roślin będą najlepszym wyborem, zainteresuj się takimi jak: aloes, skrzydłokwiat, sansewieria.

Innym powodem, dla którego rośliny w biurze po prostu warto mieć, jest to, że wyglądają one naprawdę pięknie. Niosą one również korzyść wizerunkową dla firmy. To z pewnością będzie miało niemałe znaczenie dla klientów, współpracowników czy potencjalnych partnerów biznesowych. Rozmieszczenie roślin w biurze, czyli zwracanie uwagi na drobne szczegóły, jest oznaką tego, że właściciel podchodzi do współpracy kompleksowo i pełen zaangażowania.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz