Strona główna Ciekawostki Nie masz jeszcze Service Pack 1 dla Windows 7? Zainstaluj go teraz

Nie masz jeszcze Service Pack 1 dla Windows 7? Zainstaluj go teraz

przez CoreBlog
microsfot ico

microsoftnewlogo pan

Microsoft dziś oficjalnie zakończył wsparcie dla systemu Windows 7 bez dodatku Service Pack 1. Jeśli jeszcze nie zainstalowałeś zbiorczego pakietu aktualizacji, możesz zrobić to teraz.

19 marca Microsoft rozpoczął automatyczne wdrażanie dodatku Service Pack 1 na tych komputerach z Windows 7, które do tej pory pozbawione były tej aktualizacji. Dziś z kolei następuje oficjalny koniec wsparcia dla “gołej siódemki”. To oznacza, że jeśli nie zainstalowaliście Service Pack 1 w Windows 7, to nie otrzymacie już żadnych aktualizacji. Również tych związanych z bezpieczeństwem.

Jeśli nie jesteście pewni, czy wasza wersja Windows 7 ma zaaplikowany SP1, to wykonajcie następujące kroki.

1. Udajcie się do Panelu sterowania, a następnie do sekcji System i zabezpieczenia.

2. Kliknijcie na przycisk System.

3. Po chwili wyświetli się okno Właściwości systemu. Informacje na temat obecności dodatku w systemie znajdziecie w obszarze Wersja systemu Windows. Jeśli nie znajdziecie tutaj informacji na temat Service Pack 1, to znaczy, że pakiet nie jest zainstalowany.

Przechwytywanie

Wsparcie dla Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1 będzie kontynuowane do 2020 roku. Microsoft prawdopodobnie nie udostępni już żadnego SP dla tego systemu. SP1 dla Windows 7 można pobrać w naszym dziale Download:

Pobierz dodatek Service Pack 1 dla Windows 7 (wersja 32- i 64-bit)

(ź) Microsoft

Powiązane artykuły

Napisz komentarz