Strona główna Ogólna Odyssey Neo G9 – rozrywka na najwyższym poziomie!

Odyssey Neo G9 – rozrywka na najwyższym poziomie!

przez CoreBlog
rsz 11987 f3j4qkscfexlfxlt

Szukasz monitora, który pozwoli Ci w pełni oddać się rozgrywce w ulubionej grze? Zależy Ci na najwyższej jakości obrazu, szybkim czasie reakcji i płynnym pojedynku? W takim razie monitor Odyssey Neo G9 spełni Twoje oczekiwania i zapewni niesamowite wrażenia. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć.

Mały czy duży monitor gamingowy?

To, jaki rozmiar monitora wybierzesz, zależy przede wszystkim od ilości przestrzeni na biurku oraz oczywiście od Twoich upodobań. Jeśli szukasz niesamowitych wrażeń i chcesz w pełni doświadczyć gamingowych emocji, postaw na monitor 57 caliczyli Odyssey Neo G9. Prócz dużego rozmiaru zachwyca on przede wszystkim zakrzywionym ekranem, który otacza Cię, pozwalając w pełni zanurzyć się w wirtualnym świecie. Krzywizna 1000R praktycznie całkowicie wypełnia Twoje pole widzenia, sprawiając, że dostrzegasz detale ukryte nawet na krawędziach ekranu.

Ten duży monitor  ma jeszcze jedną ciekawą technologię, dzięki której bardziej wciągniesz się do świata gry i będziesz mógł z niej czerpać dodatkową przyjemność – CoreSync i Core Lighting+. Jest to podświetlenie z tyłu monitora, które zmienia się wraz ze zmianą kolorów w grze. Dzięki temu doświadczasz jeszcze większej immersji w grach.

Odyssey Neo G9 – wysoka jakość obrazu

Jeśli jesteś typem gracza, który największą wagę przykłada do realistycznej grafiki, z pewnością docenisz fakt, że ten duży monitor gamingowy może pochwalić się rozdzielczością dual UHD, czyli 7680 x 2160. Szerokie pole widzenia oraz niesamowite odwzorowanie kolorów pozwolą Ci cieszyć się każdym najmniejszym detalem. Bo to właśnie szczegóły tworzą piękną całość i wpływają na realizm gry.

Za zachwycającą jakość obrazu odpowiada technologia Quantum Matrix z Quantum Mini LED, która zapewnia kontrolowane natężenie światła oraz wysoki kontrast. Jeśli do tej pory problemem dla Ciebie były gry, w których w ciemnych scenach nie było widać praktycznie nic, duży monitor Odyssey Neo G9 zmieni Twoje postrzeganie wirtualnego świata. Szczytowa jasność na poziomie 1000 nitów, a także współczynnik kontrastu 1000000:1 pozwolą Ci dostrzec najmniejsze detale nawet w najbardziej zaciemnionych zakamarkach gry.

Płynna gra i szybki czas reakcji

Wiele się mówi o częstotliwości odświeżania ekranu, która w grach odgrywa jedną z główną ról. Częstotliwość 144 Hz jest w zupełności wystarczająca, by zapewnić Ci płynny obraz. Jednak jeśli Twoimi ulubionymi tytułami są gry e-sportowe, np. dynamiczne gry wyścigowe czy popularne strzelanki, wybierz monitor 57 cali z częstotliwością odświeżania 240 Hz oraz czasem reakcji 1 ms*. Te dwa parametry nie tylko zapewnią Ci ultra płynną rozgrywkę.

Umożliwią też zdobycie przewagi nad przeciwnikami tam, gdzie liczą się sekundy, a może nawet milisekundy. Płynny obraz zapewnia też adaptacyjna synchronizacja AMD FreeSync Premium Pro.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

*GTG* „1 ms” oznacza jedną milisekundę, która jest zakresem średniego czasu reakcji między 1,00 do 1,99 ms ograniczonych do liczby całkowitej.* W oparciu o GTG mierzone w wewnętrznych warunkach testowych. Wyniki mogą się różnić w zależności od wyświetlanych treści i ustawień monitora(wymaga ustawienia „trybu ekstremalnego”).* GTG (Gray to Gray) mierzy czas, który piksel monitora zmienił się z jednej wartości szarości na drugą.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz