Platforma społecznościowa Zuppaa

Dużą potrzebą chwili swego czasu okazał się portal społecznościowy nasza-klasa (NK). Z czasem ujawnił się Facebook, który zawładnął sporą część społeczności internetowej. Gdzieś w międzyczasowe pojawiło się multum portali bazujących na podobnej formule. Nie doznały one już jednak tak nadzwyczajnej popularności, jak wcześniej zrealizowane projekty społecznościowe. Teraz na rynek polski wkracza kolejny nowy projekt społecznościowy – Zuppa.

Zuppaa jest stroną dającą wyraz połączenia wszystkich kont ze znanych portali tj. Facebooka, Twittera, Google+, YouTube, linkedin. Pobiera z nich informacje i załącza do swojego profilu.

Zuppaa to z założenia miejsce dla osób kreatywnych, pragnących realizować swoje pasje biznesowe  z poziomu internetowej wizytówki. Dzięki połączeniu wielu kont różnych społeczności możemy utrzymywać z nimi wszystkimi kontakt w jednym miejscu. Ułatwia to bycie na bieżąco i wszędzie.

Platforma posiada narzędzia pozwalające na wyrażenie siebie oraz pokazanie swoich umiejętności.

  • Summas – pełni rolę tablicy, na której mogą być umieszczane zdjęcia, filmy, a także posty. Treści te mogą pochodzić ze wszystkich portali przyłączonych do Zuppy.
  • Tablica projektów- tablica, na które można zamieścić dotychczasowe efekty realizowanych projektów. Treść może być przenoszona za pomocą funkcji “przeciągnij i upuść”. Układ postów można łatwo modyfikować.
  • Multi blogging – unikalny kod URL wszystkich tablic Projektów. Daje możliwość dodawania oraz przenoszenia treści miedzy blogami.
  • Interesujące posty – miejsce na ważne posty, które można porządkować w dowolnym czasie, mając dostęp do wybranych fotografii i filmów.
  • Funkcja rekomendacji – pozwala na wyszukanie profilów o sprecyzowanych wymaganiach np. wg doświadczenia.
  • SEO – optymalizacja profilu pod kątem wyników w wyszukiwarkach internetowych. Istnieje tutaj możliwość edycji opisu oraz słów kluczowych profilu.

0 Komentarzy
KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreŚwietny tekst (Jeszcze nie oceniony)
Loading...

Dodaj komentarz

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: