Strona główna Telefonysoftware Tinder – szybkie dopasowywanie ludzi

Tinder – szybkie dopasowywanie ludzi

przez CoreBlog
iStock 1271341228

ikona_tinderNie słyszałeś lub nie słyszałaś jeszcze o aplikacji mobilnej Tinder? No to najwyższy czas, aby o niej usłyszeć! Oczywiście, o ile interesują Cię takie rzeczy, jak wyszukiwanie pasujących (wzajemnie podobających się sobie) ludzi… na przykład po to, aby nieco z nimi poflirtować, umówić się na kawę, na spacer, na randkę…

Co to jest Tinder?

Tinder jest to niewielka aplikacja mobilna na systemy Android i iOS, której zadaniem jest kojarzenie ze sobą ludzi (różnych lub tych samych płci – zależnie od indywidualnych ustawień użytkownika) w bliższej lub dalszej odległości od obecnego miejsca przebywania użytkownika (maksymalnie 150 km). Tak więc będąc w nowym miejscu – możesz w ten sposób poznać czy też dopasować się z osobą żyjącą w pobliżu tego miejsca.

Podstawowym parametrem, na podstawie którego użytkownik ocenia innego użytkownika, są oczywiście wyświetlane mu zdjęcia. Jednak to nie wszystko. Tinder pokazuje również ile oraz jakie wspólne zainteresowania mają między sobą dani użytkownicy (na podstawie pobranych z Facebooka informacji o kliknięciach „Lubię to”). Dlatego też można znaleźć i ocenić inną osobą na podstawie jej zainteresowań, a nie tylko wyglądu. Oprócz tego użytkownik ma również miejsce, aby umieścić opis tekstowy.

tinder

Gdy obydwoje użytkownicy wzajemnie klikną na sobie serce (oznaczające „podoba się”) – wówczas aplikacja informuje o tym obydwie strony i umożliwia im kontakt poprzez przesyłanie wiadomości tekstowych.

Tinder może się w szczególności przydać młodym studentom, którzy podczas aktualnie rozpoczętego roku akademickiego wylądowali w nowym dla siebie miejscu i szukają… nowych znajomości. Ale oczywiście aplikacja jest kierowana nie tylko do nich.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz