Strona główna WindowsSoftware Szybkie przelewy internetowe z BankBrowser

Szybkie przelewy internetowe z BankBrowser

przez CoreBlog
ikona monety

ikona monetyO szybkich przelewach internetowych, pozwalających na przesłanie pieniędzy do odpowiedniego podmiotu w przeciągu zaledwie kilku minut, słyszeliśmy praktycznie wszyscy. Wielu z was zapewne korzystało również z tego typu usług. Ale czy wiecie, że niewielki programik BankBrowser ułatwi i pozwoli ci usprawnić tego typu operacje?

BankBrowser, który jest aplikacją działającą bez potrzeby instalowania go w komputerze (program typu portable), to tak właściwie pewnego rodzaju przeglądarka internetowa, służąca do łączenia się z twoim kontem bankowym i przeprowadzania operacji szybkich przelewów internetowych. Plusem tego rozwiązania jest to, iż BankBrowser prócz łączenia się z bankiem zapewnia również takie funkcje jak: automatyczne wypełnienie formularza przelewowego (użytkownik nie musi dzięki temu przeklepywać numeru konta i danych osobowych) oraz wysyłanie potwierdzenia wykonanego przelewu do systemu Przelewy24.pl (co dokonuje się szybciej, niż rzeczywiście pieniądze zostaną przelane na konto docelowe, w związku z czym może dojść do szybszej realizacji usługi).

Czy BankBrowser jest bezpieczny? Oczywiście, że tak – zezwala on jedynie na łączenie się z prawdziwymi stronami danych banków (a więc pomaga w uniknięciu phishingu), dzięki czemu nie wejdziemy na potencjalnie niebezpieczne strony. Z racji iż program korzysta z bibliotek Internet Explorera, jego bezpieczeństwo wzrasta wraz z wszelkimi łatkami wydanymi przez Microsoft dla tej przeglądarki (choć do tej ostatniej możemy mieć pewne wątpliwości co do jej bezpiecznego funkcjonowania).

Informacje o programie:
Nazwa: BankBrowser
Licencja: Program darmowy
[button type=download]Pobierz[/button]

Powiązane artykuły

Napisz komentarz