Strona główna Internet SaneBox – Twoja emailowa sekretarka

SaneBox – Twoja emailowa sekretarka

przez CoreBlog

Według raportu McKinsey Global Institute pracownicy tracą średnio 73 dni w roku na pocztę email… Jeśli czujesz, że i Ty marnujesz czas na przeglądanie niechcianej poczty, setek newsletterów, tysięcy SPAMerskich listów, albo nagminnie zapominasz o różnych emailowych sprawach wymagających załatwienia… to znaczy, że potrzebujesz swojej własnej sekretarki, która ogarnie cały ten temat. Nie stać Cię? Przecież to tylko 2$ miesięcznie.

Oczywiście nie chcę Ci, drogi czytelniku, zaproponować prawdziwej sekretarki, w krótkiej spódniczce, z bluzeczką z dużym dekoltem i pomalowanymi na krwiście-czerwony kolor usta. Chcę Ci, drogi czytelniku, zaproponować usługę w chmurze, która zwie się SaneBox, a która w doskonały sposób poradzi sobie z Twoją zawaloną skrzynką pocztową.

SaneBox oparty jest na heurystycznych metodach analizy prowadzonej przez Ciebie korespondencji. Dlatego też im więcej poczty masz w swojej skrzynce, tym lepiej, bo SaneBox szybciej i lepiej nauczy się co jest dla Ciebie ważne, a co jest elementem elektronicznych śmieci, których należy się szybko pozbyć. W ten sposób ilość poczty w Twojej skrzynce może zmniejszyć się nawet 5-6-krotnie!!! Wyobraź sobie teraz ten upragniony, wymarzony porządek w skrzynce pocztowej…

saneblackhole
CZARNA DZIURA
Jedną z ciekawszych usług SaneBox jest SaneBlackHole. Wystarczy, że niechcianą pocztę przeciągniesz na czarną dziurę, a program sam wykona za Ciebie brudną robotę… czyli w przyszłości będzie usuwał tego typu maile, a jeśli się okaże, że jest to newsletter, do którego się zapisałeś, a z którego już nie korzystasz – SaneBox sam automatycznie Cię z tego newslettera wypisze!

PRZYPOMINAM O…
Inną ciekawą funkcją SaneBox jest przypomnienie o różnych sprawach. Nie chodzi o biznesowy kalendarz: „w środę spotkanie w hotelu, w piątek wyjazd służbowy”, bo nie byłoby w tym nic nowego. Wystarczy, że np. wysyłasz do kogoś maila z ważną sprawą i… zaznaczasz sobie, żeby SaneBox przypomniał Ci za kilka dni, że czekasz na odpowiedź. Choćby po to, żeby ponaglić tę drugą stronę do przekazania odpowiedzi. Fajne? Fajne, bo zwykle o takich sprawach przypominamy sobie sami dopiero po miesiącu.

deferanemail

Podobnie jest z mailami, które przychodzą do nas. Ktoś prosi o coś, jakaś sprawa do załatwienia, ale Ty nie masz czasu. Żeby nie wypadło Ci to z głowy ustaw sobie przypomnienie, byś w późniejszym terminie mógł na spokojnie o tym pamiętać i odpowiedzieć.

TEN SPAMER TO MÓJ KUMPEL
SaneBox potrafi także połączyć się z Twoimi kontami na portalach społecznościowych (jeśli oczywiście sobie tego życzysz), a poprzez to analizuje Twoje kontakty po to, by nie omijać i nie usuwać korespondencji od Twoich znajomych. Ile razy Ci się zdarzyło, że Twój przyjaciel napisał Ci ważnego maila, a Ty go w porę nie przeczytałeś, bo na miesiąc trafił do folderu SPAM?

W całej działalności SaneBox ważne jest także to, że raz na tydzień (lub rzadziej) wysyła on do nas maila z podsumowaniem różnych ważnych maili lub maili, które przeoczyliśmy, albo na które nie daliśmy odpowiedzi, a według programu powinniśmy to zrobić… Jest to więc emailowa sekretarka pełną gębą. I co ważne współpracuje z rozmaitymi skrzynkami, jak choćby: Gmail, Yahoo, AOL, Exchange, Me.com

…tylko teraz pewnie rodzi się pytanie, ile taka przyjemność kosztuje. To już zależy od wersji. Za 2$ miesięcznie SaneBox będzie zarządzał Twoim jednym kontem email, a także daje możliwość wysyłania pięciu RemindMe oraz do pięciu załączników na konto DropBox. Za około 6$ otrzymujemy możliwość zarządzania dwoma kontami email, wysyłania 250 RemindMe miesięcznie i automatycznego przesyłania 250 załączników do DropBox. Za 20 dolarów liczba kont email rośnie do trzech, natomiast RemindMe i załączniki wysyłane do DropBox są już nieograniczone.

Niby taki prosty pomysł, ale jednocześnie jaki genialny! Prawda?

[button opcje]SANEBOX.COM[/button]

Powiązane artykuły

Napisz komentarz