Strona główna Ciekawostki Rozrywka rodem ze starych dobrych czasów

Rozrywka rodem ze starych dobrych czasów

przez CoreBlog
ikona tv

ikona tvCzy jest tu ktoś, kto pamięta jeszcze stare tytuły gier komputerowych jak chociażby 3D Asteroids, Mario Bros albo Spy Hunter? Mam nadzieję, że w tym momencie nie tylko ja podniosłem do góry rękę. Jest ostatni weekend 2013 roku, może warto z tej okazji przypomnieć sobie stare dobre czasy i rozerwać się przed produkcjami sprzed lat?

Jest ku temu okazja! No dobra, powiecie, że okazja jest zawsze, bo przecież te gry są wciąż dostępne, choćby na wielu rozmaitych stronach www, gdzie można plik z grą pobrać, a później przy pomocy… no właśnie, później należy przy pomocy odpowiedniego emulatora grę uruchomić. Teraz chciałbym wam jednak zaproponować zabawę w stare tytuły gier poprzez przeglądarkę www. Chodzi mianowicie o projekt, który znajdziecie pod adresem:

[button]CONSOLE LIVING ROOM[/button]

dzięki któremu wbudowany w stronie emulator oferuje nam niemal natychmiastową zabawę w daną grę. Nie musimy nic ściągać, nic instalować na komputerze, po prostu klikamy w interesujący nas tytuł… czekamy… i gramy!!!

Tuż przed nastaniem przyszłości – nowego roku – warto przypomnieć sobie, jak wyglądała przeszłość. Albo w ogóle zdać sobie sprawę, jak mogła ona wyglądać, jeśli się jej na oczy nie widziało.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz