Strona główna Internet Music365.pl – wielofunkcyjny portal muzyczny

Music365.pl – wielofunkcyjny portal muzyczny

przez CoreBlog
ikona nuta

Można by powiedzieć, że internet pełen jest rozmaitych portali o charakterze muzycznym i niczym nowym nie zaskoczy nas każdy kolejny powstający serwis. A jednak twórcy takich serwisów nieustannie próbują swoich sił i mimo wszystko chcą pokazać internautom, że jest jeszcze wiele do zrobienia w branży. I taki sam cel zdaje się mieć portal Music365.pl, który muzykę rozumie naprawdę szeroko… i kompleksowo.

Działanie portalu Music365.pl opiera się o funkcjonowanie trzech odrębnych modułów, każdy z nich w inny sposób podchodzący do branży. Warto opisać każdy z tych modułów z osobna.

music365_muzykaPierwszy moduł odpowiedzialny jest za sprzedaż utworów muzycznych. Można powiedzieć, że jest to swoistego rodzaju sklep internetowy, gdzie użytkownik może w szybki i bezproblemowy sposób zaopatrzyć się w swoje ulubione utwory muzyczne. Wyszukiwanie interesujących nas albumów jest bardzo łatwe, a cały system prosty w obsłudze, dający przejrzyste wyniki. Bogactwo dostępnych albumów jeszcze nie zachwyca, ale serwis jest w fazie rozwojowej i można się w przyszłości spodziewać całkiem pokaźnej oferty.

music365_nauka_muzykiDrugi moduł odnosi się do osób, które szukają lekcji gry na instrumentach online, czyli poprzez internet. Lekcje utworzone przez nauczycieli i dotyczące konkretnych instrumentów mogą być darmowe lub płatne (wszystko zależy od samego nauczyciela). Forma owych lekcji zależy już od nauczyciela, od tego czy będzie on wprowadzał tam opisy tekstowe, filmy np. z portalu YouTube, czy też w innym kształcie. Ważne jest to, że Music365.pl ma się stać miejscem, w którym skupiać się będą nauczyciele gry na instrumentach – właściwie bez żadnych ograniczeń, bez względu na to, czy będzie to gitara, pianino, kontrabas, trąbka, czy cymbały.

music365_kompozytorTrzeci moduł jest natomiast swoistego rodzaju elektronicznym kompozytorem. Dzięki niemu użytkownik może komponować własne utwory przy wykorzystaniu różnych wirtualnych instrumentów. Pięciolinia i dostępne rozmaite nuty dają możliwość wykazać się każdemu miłośnikowi sztuki dźwiękowej, każdemu kreatywnemu człowiekowi, który pragnie stworzyć coś swojego. Coś autorskiego.

Music365.pl ma aspiracje stworzenia w branży portali muzycznych czegoś nowego. Chce stanowić kompleksową usługę w tej dziedzinie. Posiada ciekawe funkcje i ma spory potencjał rozwojowy. Warto się tym zainteresować.

Portal dostępny pod adresem: http://music365.pl/

Powiązane artykuły

Napisz komentarz