Strona główna Ogólna Dysk zewnętrzny 2TB SSD Samsung T9 – sięgnij po uniwersalne rozwiązanie

Dysk zewnętrzny 2TB SSD Samsung T9 – sięgnij po uniwersalne rozwiązanie

przez CoreBlog
11912 ryyxfWhybFWpLwvP

Wybierz jeden zewnętrzny dysk twardy, który pomieści Twoje dane, będzie odporny na skutki upadków i oferuje zaawansowane rozwiązania technologiczne. Samsung T9 to bardzo uniwersalny dysk – sprawdź jego możliwości.

Dysk zewnętrzny 2TB SSD Samsung T9 a wydajność

Samsung T9 dysk zewnętrzny w wersji 2TB* to bardzo uniwersalny zewnętrzny dysk twardy. Po pierwsze, jest to przestrzeń odpowiadająca pojemnością około 16 smartfonów z wbudowaną pamięcią wewnętrzną 128 GB. Po drugie, model T9 możesz podłączyć do komputerów, telewizorów, konsoli gamingowej, czy urządzeń mobilnych z systemem Windows®, macOS®, Android™**.

Do uniwersalności dochodzi ogromna wydajność tego modelu. Samsung wyposażył T9 w protokół NVMe™ oraz interfejs USB 3.2 Gen 2×2. Nośnik osiąga imponującą szybkość sekwencyjnego zapisu oraz odczytu danych, czyli do 2000 MB/s***. Przenoś swoje pliki oszczędzając czas, 2 GB danych skopiujesz już w jedną sekundę.

* 1 GB = 1.000.000.000 bajtów, 1 TB = 1.000.000.000 000.bajtów. Komputer może pokazywać niższą pojemność ze względu na zastosowanie innego standardu pomiaru.

** Kompatybilność zależy od urządzenia głównego. Niektóre systemy operacyjne mogą wymagać ponownego sformatowania dysku T9. Model T9 jest wstecznie kompatybilny ze standardami USB 3.2, USB 3.1, USB 3.0 i USB 2.0.

*** Wydajność zależy od konfiguracji urządzenia głównego. By osiągnąć maksymalną prędkość sekwencyjnego odczytu i zapisu wynoszącą nawet 2.000 MB/s, urządzenie główne i kable połączeniowe muszą być zgodne ze standardem USB 3.2 Gen 2×2 i musi być włączony tryb UASP. ** Konfiguracja systemu testowego: laptop ASUS ROG STRIX Z590-E GAMING WIFI, procesor Intel i9-10900K @ 3,70 GHz, 3.696 MHz, 10 rdzeni, 20 procesorów logicznych / DDR4 8 GB częstotliwość DRAM 1.132,3 MHz / Win 11 Pro

Dobry dysk zewnętrzny to lekka i wytrzymała konstrukcja

Wysoka kultura pracy i wydajność to nie wszystko. Samsung T9 wyróżnia się też wytrzymałą oraz odporną na skutki wstrząsów i upadków (z wysokości do 3 metrów) konstrukcją****. Jednocześnie jest to niewielki nośnik, który zmieścisz nawet w kieszeni kurtki lub spodni. Jego wymiary i waga to odpowiednio 88 x 60 x 14 mm i 122 gramy*****. To sprawia, że urządzenie jest wielkością zbliżone do karty kredytowej oraz waży zdecydowanie mniej niż większość nowych smartfonów.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

**** Rzeczywista waga i rozmiar produktu zależą od pojemności produktu i metody pomiaru.

***** Na podstawie wewnętrznego testu udaru podczas swobodnego upadku w kontrolowanych warunkach. Odporność na upadek może różnić się w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania oraz od podłoża, na które następuje upadek

Powiązane artykuły

Napisz komentarz