Strona główna Bezpieczeństwo ArcaVir – zaszczep się na jesień!

ArcaVir – zaszczep się na jesień!

przez CoreBlog
ikona szczepionka

ikona szczepionkaObecna pogoda, choć może kojarzyć się z piękną polską złotą jesienią, może być zdradliwa. Bardzo szybko można się załatwić. Dlatego, Drogi Użytkowniku, dbaj o swoje zdrowie. Ale nie zapomnij też o zdrowiu swojego komputera, więc i jego zaszczep na jesień, aby ten trudny okres służył ci jak najlepiej! W tym celu warto ściągnąć w pełni darmową szczepionkę (mikroprogram antywirusowy) ArcaVir!

Po pierwszym uruchomieniu nastąpi automatyczna aktualizacja programu, warto ją przeprowadzić, w końcu od tego zależy skuteczność naszej szczepionki.

01 aktualizacja

Kiedy aktualizacja zostanie już przeprowadzona, naszym oczom ukaże się okno główne programu. Nie zawiera ono zbyt wielu modułów, bo i nie taki jest cel tej aplikacji. Mamy tutaj do wyboru wszystkie dyski dostępne z poziomu komputera (w tym dyski zewnętrzne – sieciowe oraz pamięci flash), a po wybraniu tych, które chcemy przeskanować, klikamy button Skanuj.

02 okno glowne

Cała operacja może chwile potrwać (zależnie od ilości danych na dysku), a wraz z zakończeniem skanowania program wyświetli raport z wynikami w pliku TXT (Notatnik).

03 raport skanowania

Zaletami ArcaVir MicroScan jest m.in. wykorzystywanie najnowszych technik heurystycznych, spore możliwości leczenia systemu, blokowania i wyrzucania zainfekowanych procesów, ale i – po prostu – niewielkie rozmiary, brak potrzeby instalacji i wykorzystywanie minimalnej ilości zasobów systemowych.

Informacje o programie:
Nazwa: ArcaVir MicroScan
Licencja: Program darmowy
[button type=download]Pobierz[/button]

Powiązane artykuły

Napisz komentarz