Glary Utilities – rozbudowane narzędzie systemowe

Glary Utilities jest jednym z pierwszych rozbudowanych narzędzi systemowych z jakich korzystałem i choć zapewne nie może się równać wyśmienitemu CCleaner`owi, to mimo wszystko uważam go wciąż godnym polecenia. Tym bardziej, że jest darmowy i możemy go ściągnąć nie tylko w wersji instalowanej, ale i portable.

Sam program zawiera w sobie sporą liczbę modułów przydatnych w pracach „konserwatorskich” przy systemie – m.in. czyszczenie rejestru (co zalecam oczywiście zaawansowanym użytkownikom), defragmentowanie go, wyszukiwanie duplikatów plików (pomaga uzyskać wiele wolnego miejsca, szczególnie jeśli mamy sporo danych, w których mogliśmy się już pogubić i stworzyć ich niepotrzebne kopie), czy naprawa skrótów (niestety czasem po deinstalacji programów zostają ich skróty).

Funkcjonalność programu docenią z pewnością też ci, którzy mają dane, których chcą się nieodwracalnie pozbyć. Ale i z drugiej strony Glary Utilites zawiera w sobie moduł do odzyskiwania utraconych danych.

Generalnie modułów jest sporo, jest to niewielkie pojemnościowo, ale jednocześnie bardzo rozbudowane i przydatne narzędzie. Warto je przetestować na własnej skórze.

Informacje o programie:
Nazwa: Glary Utilities
Licencja: Program darmowy

0 Komentarzy
KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreŚwietny tekst (Jeszcze nie oceniony)
Loading...

Dodaj komentarz

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: