Strona główna Telefony IPhone 7 – jak zaprojektować modne etui?

IPhone 7 – jak zaprojektować modne etui?

przez CoreBlog
pol pl ETUI wstrzasoodporne do iPhone 7

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modeli etui do iPhone 7 w różnych wersjach kolorystycznych, a mimo to klienci często mają problem z wybraniem produktu, który będzie im odpowiadał. W takim wypadku warto zdecydować się na samodzielne zaprojektowanie obudowy na telefon według własnego projektu. A jak stworzyć modne etui do iPhone 7?

Solidne etui to podstawa

Silikonowa obudowa wykonana z dobrej jakości materiałów doskonale zabezpieczy smartfon przed upadkiem i zarysowaniami. Dzięki solidnemu etui iPhone 7 nie wyślizgnie się z ręki i będzie się zawsze świetnie prezentował. Silikonowy pokrowiec na telefon można dowolnie zaprojektować, by idealnie dopasował się do preferencji danej osoby. W tym celu warto skorzystać z kreatora, za pomocą którego klienci mogą wybrać szablon, wzór i tekst. Na każdym etapie tworzenia nowego etui użytkownik ma dostęp do podglądu i może sprawdzić, jak wyglądają wprowadzone przez niego zmiany. Po skończonej konfiguracji klient otrzyma informację o cenie i będzie mógł sfinalizować swoje zamówienie.

Kreator etui – dlaczego warto?

Korzystając z kreatora etui, można szybko spersonalizować obudowę i wybrać grafikę, która najlepiej odzwierciedli charakter danej osoby. Zaprojektowanie własnej obudowy jest proste i nie zajmuje wiele czasu. Na stronie https://caseroom.pl/etui-silikonowe-apple/42-apple-iphone-7_etui-silikonowe.html można skorzystać z darmowego konfiguratora, który pozwala na tworzenie unikalnych projektów z wykorzystaniem własnych zdjęć lub dostępnych szablonów. Etui do iPhone’a 7 może się składać z jednej lub kilku efektownie połączonych ze sobą grafik. Tekst można umieścić w dowolnej części obudowy, a klienci mogą wybrać rodzaj, wielkość i kolor użytej czcionki.

Kreator etui – dla kogo?

Oryginalne etui to znakomite rozwiązanie zarówno dla indywidualnych użytkowników, jak i dla przedsiębiorców. Na takiej obudowie można umieścić zdjęcie rodziny, ukochanego czworonoga lub ulubiony krajobraz. Etui do iPhone 7 z logo firmy lub hasłem reklamowym będzie wyglądało profesjonalnie i na pewno przyciągnie uwagę klientów i kontrahentów. Spersonalizowane etui to także świetny prezent dla dziecka, które chce zrobić wrażenie na rówieśnikach.

Projektując własne etui do iPhone 7, warto zawsze dokładnie sprawdzić końcowy wygląd obudowy. Mnogość wzorów i szablonów sprawia, że każdy klient będzie mógł bez problemu stworzyć unikalny pokrowiec, który dobrze mu posłuży przez wiele lat. Indywidualnie dopasowana obudowa, to doskonały sposób na podkreślenie swojego niepowtarzalnego stylu.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz