Strona główna WindowsSoftware InfraRecorder – przenośny program do nagrywania

InfraRecorder – przenośny program do nagrywania

przez CoreBlog
ikona cd doktor

ikona cd doktorWśród kategorii programów portable, czyli przenośnych (nieinstalowanych) możemy znaleźć całą gamę aplikacji biurowych (np. OpenOffice), edytorów grafiki, programów narzędziowych, czy też diagnostycznych. Rzadziej spotykamy się z tego typu aplikacjami, które służą do nagrywania płyt CD i DVD. A funkcje takie spełnia InfraRecorder, który ze swojego zadania wywiązuje się wyśmienicie.

Jak na aplikację zajmującą kilkanaście megabajtów InfraRecorder ma całkiem przyzwoitą liczbę funkcji, z pewnością wystarczających dla statystycznego użytkownika PC-ta. I nie chodzi tylko o nagrywanie danych na płyty CD oraz DVD, ale i tworzenie oraz nagrywanie obrazów płyt (ISO, BIN/CUE) czy też czyszczenie płyt wielokrotnego zapisu.

Z najważniejszych parametrów InfraRecorder warto powiedzieć, że dostępny jest on w języku polskim, co z pewnością dodatnia wpłynie na łatwość jego obsługi oraz fakt, iż aplikacja ta korzysta z niewielkiej ilości zasobów pamięci, w znacznie mniejszym zakresie obciążając system, szczególnie w porównaniu do takich mozolnych konkurentów, jak Nero.

01 okno glowne5

Program jest w pełni darmowy i portable.

Informacje o programie:
Nazwa: InfraRecorder
Licencja: Program darmowy
[button type=download]Pobierz[/button]

Powiązane artykuły

Napisz komentarz