Strona główna Ciekawostki BUSINESS WALL OF FAME Top Businesss Apps

BUSINESS WALL OF FAME Top Businesss Apps

przez CoreBlog
appsscrn1

PrzechwytywanieTworzysz aplikację biznesową?  Nie przegap szansy!

Co powiesz na patronat wielkiego telekomu? Nadarza się okazja, by Twoja apka została bohaterem masowej kampanii reklamowej T-Mobile!  A na darmowej mega promocji nagrody dla deweloperów się nie kończą. Termin nadsyłania zgłoszeń kończy się natomiast już 22 maja, więc teraz albo nigdy!

Ale od początku. BUSINESS WALL OF FAME Top Businesss Apps, bo o tym konkursie mowa, ma na celu wyłonienie najlepszych aplikacji biznesowych na rynku. Kategorii jest kilka, o podziale terytorialnym, że tak to nazwijmy: Najlepsza aplikacja w Polsce, Najlepsza aplikacja międzynarodowa, Najlepszy start-up.

Jeśli tworzysz aplikacje, warto wziąć udział. Już samo zgłoszenie skutkować może pojawieniem się na stronie głównej konkursu, co nawet na tym etapie przekłada się na większy zasięg dotarcia aplikacji. To jednak pikuś przy korzyściach, które T-Mobile ma przygotowane dla najlepszych.  I tak:

Najlepsza aplikacja w Polsce

Chodzi o aplikacje biznesowe, działające w chmurze, dla małych i średnich przedsiębiorstw. Aplikację możesz zacząć pisać równie dobrze za 10 minut i zgłosić ją do 22 maja. Ważne, żeby była gotowa w ciągu trzech miesięcy.

1. miejsce

Aplikacja zostanie głównym bohaterem kampanii marketingowej T-Mobile o wartości nawet 30 000 EUR. Twórca aplikacji może zostać partnerem T-MobileCloud i dotrzeć do ponad 500 000 przedsiębiorców.

2. miejsce

Nagrodą jest multimedialny tablet.

3. miejsce

Nagrodą jest nowoczesny smartfon.

Najlepsza aplikacja międzynarodowa

Aplikacje międzynarodowe powinny być dostępne w języku angielskim. Opcjonalnie również w lokalnym. Konkurować będą jednocześnie w 6 krajach i otrzymają szansę na dodatkowe nagrody.

Nagrodą główną jest ”wystąpienie” aplikacji w międzynarodowej kampanii T-Mobile skierowanej do 1,3 mln przedsiębiorców (!) + wyjazd do T-Labs w Berlinie na prezentację innowacyjnych rozwiązań.

Najlepszy start-up

Start-Up’y, które zgłoszą i wprowadzą na rynek własne aplikacje do końca br., dzięki konkursowi mogą pozyskać na inwestycje nawet 80 000 EUR! Terminem zgłoszeń niezmiennie pozostaje 22 maja. Nagrodą dodatkową jest możliwość wystawienia swojego stoiska na targach innowacji Long Night of Start-ups, organizowanych przez T-Labs w Berlinie.

BUSINESS WALL OF FAME Top Businesss Apps

Chcesz zobaczyć logo swojej aplikacji powyżej? Zgłoś ją do konkursu do tego czwartku i roześlij swoim partnerom, klientom i znajomym. Niech wiedzą, że działasz i niech klikają, zwiększając Twoją szansę na wygraną! Wszystkie szczegóły i możliwość zgłoszenia, znajdziecie tutaj: https://www.wallofbusiness.com/pl/poland

adServer

Powiązane artykuły

Napisz komentarz