StartUP Master – kontroluj start systemu

System długo Ci się ładuje? Komputer strasznie zamula? Jesteś niecierpliwy i irytuje Cię, że po kliknięciu przycisku na obudowie komputera musisz bardzo długo czekać, nim system osiągnie pełną gotowość do działania? Możliwe, że wraz z nim uruchamia się dużo innych aplikacji i to niekoniecznie potrzebnych ci do codziennej pracy. Może warto je wyłączyć i przyspieszyć w ten sposób start Windowsa?

A jak to zrobić? Można w polu Uruchom (po kliknięciu w przycisk START) wpisać komendę „msconfig”, kliknąć Enter, a następnie w wyświetlonym oknie powyłączać odpowiednie opcje. Ale chyba wygodniej i bardziej przejrzyście będzie, gdy po prostu zainstalujemy na naszym komputerze zupełnie darmowy program StartUP Master.

StartUP Master jest z całą pewnością niewielkim, ale wygodnym narzędziem, które w przejrzysty sposób pokaże nam, jakie procesy uruchamiane są wraz ze startem systemu, a także pozwoli na ich kontrolę – włączanie i wyłączanie tych aplikacji. Wszystko po to, by w maksymalny sposób spersonalizować swój system i ustawić go w ten sposób, by działał zgodnie z naszymi potrzebami. Oraz by ładował się szybko. Bo nie ma chyba nic bardziej irytującego niż 5-cio minutowy rozruch komputera.

Informacje o programie:
Nazwa: StartUP Master
Licencja: Program darmowy / Program płatny (wersja z kodem źródłowym)
[button type=download]Pobierz[/button]

0 Komentarzy
KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreŚwietny tekst (Jeszcze nie oceniony)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*