Strona główna WindowsSoftware Songbird – muzyczny mikrokosmos

Songbird – muzyczny mikrokosmos

przez CoreBlog
ikona songbird

ikona songbirdProgramów muzycznych jest co niemiara. Lecz pełnowartościowych i kompleksowych „dostawców” usług dźwiękowych jest już jak na lekarstwo. Jedną z takich bardziej rozbudowanych aplikacji jest Songbird, zupełnie darmowy i naprawdę ciekawy odtwarzacz multimedialny, z bogatymi funkcjami dodatkowymi.

Od razu warto zaznaczyć, iż Songbird odtwarza nie tylko lokalne pliki audio, czy to w formacie MP3, AAC, OGG, FLAC, czy o rozszerzeniu WMA, ale i czerpie ze źródeł, jakimi są internetowe radia. Odpowiedni moduł pozwala także na wyszukiwanie plików muzycznych na stronach www.

Ten estetycznie wyglądający program, który możemy też ściągnąć w wersji portable, pozwoli nam być na bieżąco z muzycznymi wiadomościami i trendy. Zaimplementowana w aplikację przeglądarka łączy się z odpowiednimi stronami i pobiera z nich aktualne dane, ciekawe wiadomości, czy informacje na temat popularnych ostatnimi czasy formacji.

01 okno glowne6

Duże możliwości, jeśli chodzi o tworzenie listy odtwarzania, prostota obsługi i kompleksowość sprawiają, że po Songbirda coraz częściej sięgają miłośnicy szeroko pojętej muzyki.

Informacje o programie:
Nazwa: Songbird
Licencja: Program darmowy
[button type=download]Pobierz[/button]

Powiązane artykuły

Napisz komentarz