InfraRecorder – przenośny program do nagrywania

Wśród kategorii programów portable, czyli przenośnych (nieinstalowanych) możemy znaleźć całą gamę aplikacji biurowych (np. OpenOffice), edytorów grafiki, programów narzędziowych, czy też diagnostycznych. Rzadziej spotykamy się z tego typu aplikacjami, które służą do nagrywania płyt CD i DVD. A funkcje takie spełnia InfraRecorder, który ze swojego zadania wywiązuje się wyśmienicie.

Jak na aplikację zajmującą kilkanaście megabajtów InfraRecorder ma całkiem przyzwoitą liczbę funkcji, z pewnością wystarczających dla statystycznego użytkownika PC-ta. I nie chodzi tylko o nagrywanie danych na płyty CD oraz DVD, ale i tworzenie oraz nagrywanie obrazów płyt (ISO, BIN/CUE) czy też czyszczenie płyt wielokrotnego zapisu.

Z najważniejszych parametrów InfraRecorder warto powiedzieć, że dostępny jest on w języku polskim, co z pewnością dodatnia wpłynie na łatwość jego obsługi oraz fakt, iż aplikacja ta korzysta z niewielkiej ilości zasobów pamięci, w znacznie mniejszym zakresie obciążając system, szczególnie w porównaniu do takich mozolnych konkurentów, jak Nero.

Program jest w pełni darmowy i portable.

Informacje o programie:
Nazwa: InfraRecorder
Licencja: Program darmowy
[button type=download]Pobierz[/button]

0 Komentarzy
KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreŚwietny tekst (Jeszcze nie oceniony)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *