Google Tłumacz wersja Off-line na Androida

Najnowsza aktualizacja Tłumacza Google dla Androida przynosi bardzo ciekawą funkcję – do tłumaczenia nie będziemy już potrzebować połączenia z internetem.
Google Translate to coraz bardziej rozbudowane i zaawansowane narzędzie. Potrafi już rozpoznawać i tłumaczyć tekst ze zdjęć, a niedawno pojawiła się możliwość tworzenia własnych słowników z wybranych słów i zwrotów. Gigant wyszukiwarek nie zapomina także o użytkownikach urządzeń mobilnych – nowa wersja Tłumacza Google dla systemu Android przynosi naprawdę spore udogodnienie. Jakie?Otóż, z najnowszej wersji Tłumacza możemy korzystać także w wersji offline. Wszystko za sprawą przygotowanych pakietów językowych offline, które możemy zainstalować na naszym urządzeniu. Jak to działa?

Po włączeniu aplikacji z opcji wybieramy pozycję ‘języki offline’. Z listy dostępnych języków wybieramy te, z których chcemy korzystać także bez konieczności połączenia z internetem. Tłumacz pobierze i zainstaluje wskazane pakiety. Warto zrobić to podczas połączenia z siecią Wi-Fi gdyż pakiety językowe zajmują sporo miejsca (np. język polski ‘waży’ ponad 150 MB).

Google Tłumacz dla Androida

Będziecie korzystać z takiego tłumacza?

(ź): Google

2 komentarze
KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreŚwietny tekst (Jeszcze nie oceniony)
Loading...

2 odpowiedzi na “Google Tłumacz wersja Off-line na Androida”

  1. derek pisze:

    Wreszcie, już dawno powinni to wypuścić 🙂

  2. Barbara pisze:

    Super rzecz..polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *