Appki dla podróżnych

namierzanie GPSW okolicach ferii zimowych warto powiedzieć kilka słów na temat aplikacji na Androida, które mogą okazać się pomocne w planowaniu podróży, czy w jej trakcie. Zresztą, wypadałoby już powoli myśleć nad tym, co będziemy robić na letnie wakacje. W końcu czas nieubłaganie mija, a grunt to dobry pomysł (i oczywiście dobra pogoda, ale to już nie jest od nas zależne) na udany wypad w Polskę.

ZABYTKI W POLSCE
Jak już ruszać w kraj – to ruszać z myślą o jego zwiedzaniu. Podobne założenie mieli zresztą twórcy aplikacji Zabytki w Polsce, która ma pomóc odnajdywać ciekawe miejsca w regionie, który nas interesuje. Czasem takie miejsca, o których dotąd nie mieliśmy zielonego pojęcia! Czasem w mieście naszego zamieszkania!

Być może baza danych niniejszej aplikacji nie należy jeszcze do największych, ale i tak potrafi już zadziwić. Zresztą podobnie jak wygląd aplikacji, który prezentuje się naprawdę elegancko i schludnie. Jeśli projekt będzie się nadal rozwijał – z pewnością docenią go i użytkownicy i wkrótce stanie się jedną z najczęściej pobieranych aplikacji na Androida w Polsce. Tym bardziej, że Polska posiada wiele punktów godnych polecenia, zarówno turyście z Polski, jak i spoza niej. I mowa tutaj nie tylko o takich miejscach jak krakowski Wawel, czy kopalnia w Wieliczce, ale i o mniej popularnych, mniej znanych miejscach, jak chociażby przepiękny zamek Ogrodzieniec, krutyński szlak kajakowy na Mazurach, czy polskie szlaki górskie.

KORKOSFERA.PL MOBILE
Z racji, że ferie zimowe i wakacje letnie są okresami, kiedy drogi są mocno oblegane przez kierowców, tu i ówdzie mogą zrobić się mocne korki i zatory. W związku z tym przydałyby się informacje o tym, czy przypadkiem nie zbliżamy się do takiego punktu, by go spokojnie ominąć. W tym celu przyda się aplikacja korkosfera.pl mobile, która dzięki prostemu i czytelnemu interfejsowi pozwoli szybko zorientować się w sytuacji na drodze. Zresztą nie tylko w wakacje i ferie, ale i na co dzień, w drodze do pracy, czy w krótkim weekendowym wypadzie. Zawsze warto wiedzieć, gdzie i kiedy drogi są zapchane, żeby skierować się na te bardziej drożne.

TRASEO
Ciekawą propozycją dla aktywnych turystów jest appka o nazwie Traseo. Pozwala ona na rejestrowanie i dzielenie się z innymi użytkownikami przebytymi przez siebie trasami, w ten sposób można szybko i skutecznie wyszukać np. wycieczkę rowerową w naszej okolicy, czy propozycję wypadu kajakowego na Mazury. Jest to tym bardziej atrakcyjne, że wycieczki były w praktyce sprawdzone przez użytkowników, nie są to jedynie papierowe wyliczenia i wyznaczanie trasy przez autorów. Świetny pomysł i dobre wykonanie!

0 Komentarzy
KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreŚwietny tekst (Jeszcze nie oceniony)
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*