Strona główna Ciekawostki Życie w wielkim mieście, czyli jak skutecznie odgrodzić się od sąsiadów?

Życie w wielkim mieście, czyli jak skutecznie odgrodzić się od sąsiadów?

przez CoreBlog
zdj 23 06 296

Budowane w dzisiejszych czasach bloki mają jedną, zasadniczą wadę – stoją tak blisko siebie, że często mamy wrażenie, że sąsiedzi zaglądają nam do mieszkania. Brak prywatności jest szczególnie odczuwany na balkonie, czyli miejscu, które z zasady powinno dawać nam przestrzeń na świeżym powietrzu w mieszkaniu w bloku. Któż nie marzy o filiżance aromatycznej kawy wypijanej co rano na balkonie, o zabawach z dziećmi i chwili relaksu z książką w dłoni na balkonie? Aby to zrealizować i jednocześnie czuć się na własnym balkonie komfortowo, warto zainwestować w praktyczne osłony, które zapewnią nam prywatność, ale nie tylko!

Osłony na balkon. Dlaczego warto je mieć?

Osłony balkonowe pełnią jedną, kluczową funkcję – ich zadaniem jest osłona balustrad balkonowych przed wzrokiem sąsiadów i przechodniów. Są bardzo proste w montażu, więc z ich umieszczeniem na balkonie poradzi sobie każda osoba. Banery balkonowe oprócz tego zdobią balkon, nadając mu zupełnie nowego, estetycznego i nowoczesnego wyglądu. Dzięki ich umieszczeniu na tarasie zyskujemy większą prywatność oraz możliwość korzystania z domowej przestrzeni na świeżym powietrzu, kiedy i ile tylko chcemy.

Zapewnienie swoim użytkownikom większej prywatności to jednak nie jedyna funkcja, ją pełnią nowoczesne banery balkonowe. Ich montaż na balkonie pozwala lepiej chronić jego wnętrze przed kurzem, zanieczyszczeniami, a także hałasem. Banery balkonowe stanowią dodatkową osłonę, która zatrzymuje zanieczyszczenia oraz zapobiega ich osiadaniu na płytkach, meblach ogrodowych i innych akcesoriach, które przechowujemy na balkonie. Dodatkowo prezentują się ciekawie, oryginalnie i nowocześnie oraz są dostępne z wysokiej jakości nadrukami, które można dopasować do osobistych preferencji.

zdj drugie 23 06 296

Jakie banery balkonowe wybrać? Gdzie je zamówić na wymiar?

Jak widać, osłony na balkon są bardzo praktycznym akcesorium, które świetnie sprawdzi się w mieszkaniach w bloku przez okrągły rok. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są odporne na działanie czynników atmosferycznych, przez co nie ma konieczności ich demontażu po sezonie i ponownego montażu, kiedy do naszego kraju zawita wiosna. Ich montaż sam w sobie jest bardzo łatwy i może zostać przeprowadzony na własną rękę, bez ingerencji w samą konstrukcję balkonu ani użycia specjalistycznych narzędzi.

Banery balkonowe oferowane w sklepie internetowym Drukarnia Wojewoda można kupić na wymiar, co daje możliwość ich idealnego dopasowania do rozmiarów każdego balkonu. Można je umieścić zarówno na wszystkich balustradach, jak tylko na wybranych z nich, zapewniając sobie w ten sposób optymalną ilość światła przenikającą do salonu.

Materiał, z którego produkowane są banery balkonowe, jest trwały i odporny na działanie światła słonecznego, deszczu i mrozu, a nadruki wykonywane w technologii ecosolwent lub solwent, dzięki czemu zachwycają wyrazistością kolorów i doskonałym odwzorowaniem detali przez długi czas. Dodatkowo, osłony mogą posiadać matowe lub błyszczące wykończenie, co pozwala na wybór takiego ich designu i wykończenia, który pasuje do preferencji każdego użytkownika.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz