Strona główna Ogólna Uaktualnienie Windows 7 do Windows 8, za 69zł

Uaktualnienie Windows 7 do Windows 8, za 69zł

przez CoreBlog
windows 8 logo

windows 8 logoMicrosoft daje możliwość aktualizacji Windows 7 do najnowszej 8-odsłony swojego systemu operacyjnego, w promocyjnej cenie 69zł. Oferta obowiązuje klientów prywatnych tj. użytkownicy domowi, studenci, którzy zakupili komputer z zainstalowanym Windows 7 w okresie od 2.06.2012r do 31.01.2013r. Aktualizacji można dokonać do dnia 28.02.2013r.
Wersje systemu Windows 7, które podlegają warunkom promocji to  Home Basic, Home Premium, Professional lub Ultimate.

  • Aby skorzystać z oferty uaktualnienia systemu, należy dokonać rejestracji swojej kopi Windows na stronie głównej Microsoftu (do 28 lutego 2013r).
  • Po poprawnym zweryfikowaniu danych przez Microsoft, klienci powinni otrzymać wiadomość z potwierdzeniem rejestracji.
  • A dnia 26 października użytkownicy powinni otrzymać wiadomość z kodem promocyjnym, niezbędnym do promocyjnej aktualizacji do systemu Windows 8.
  • W razie chęci klienci będą mogli skorzystać z zakupu Windows 8 Pro w wersji do pobrania. Co pozwoli na legalne nagranie systemu na nośniku DVD bądź USB. Można również otrzymać płytę DVD z systemem, standardową pocztą, po dokonaniu dodatkowych płatności, za koszty przesyłki.

win8

Formularz uaktualnienia – windowsupgradeoffer.com/pl-PL

Powiązane artykuły

0 Komentarzy

lexUS 8 października, 2012

Ależ ten Microsoft dobrotliwy, można przy “niewielkiej” opłacie przejść z siódemki na ósemkę… pod warunkiem, że się kupiło komputer po 2 czerwca 2012 ;/ a co z resztą użytkowników? Zresztą, ja nie zamierzam przechodzić na nowy system, bo siódemka na dzień dzisiejszy w pełni mnie zadowala.

Odpowiedz

Napisz komentarz