Strona główna Serwis Napraw swój sprzęt Apple – bezpiecznie i według sprawdzonych procedur

Napraw swój sprzęt Apple – bezpiecznie i według sprawdzonych procedur

przez CoreBlog
luke chesser rcowmc8qf8a unsplash

Wraz z postępem technologicznym urządzenia Apple stały się integralną częścią naszego codziennego życia. Część z nas używa ich do pracy, a inni do zabawy. Nie da się zaprzeczyć niezawodności, jakie wiążą się z posiadaniem tych urządzeń. Z drugiej strony, wszystko co znamy może ulec zniszczeniu i ten sprzęt nie jest wyjątkiem. Jakie są rozwiązania problemów z telefonami, laptopami i smartwatchami Apple? Poznaj metody, które pomogą Ci zapobiec poważniejszej awarii i przywrócić swój sprzęt do pożądanego stanu.

Uszkodzony telefon od Apple? Na każdy problem jest rozwiązanie

Wymiana baterii w iPhone jest jedną z najczęstszych kwestii, jeśli chodzi o serwisowanie smartfonów Apple. Aby się powiodła, kluczowe jest znalezienie rzetelnego i doświadczonego dostawcy. W ramach usługi wymiany otrzymasz nową baterię, a stara zostanie zutylizowana. Przy okazji zostaną dodatkowo przeprowadzone testy diagnostyczne, dzięki którym będzie można stwierdzić, czy telefon wymaga jedynie wymiany baterii, czy też problem tkwi w jego wewnętrznych komponentach. Nowa bateria zwykle kosztuje mniej niż 500 zł, ale jest to zależne od modelu telefonu.

Szybka naprawa laptopów i komputerów od Apple

Jeśli interesującą Cię usługą jest Serwis Mac w Krakowie oferuje wiele pomocy w rozsądnych cenach. Już za cenę 1000 zł możesz wymienić ekran, a wadliwą baterię zamienisz za kilkaset złotych. Awarie związane z oprogramowaniem mogą wymagać nieco dłuższego czasu naprawy ze względu na potrzebę ponownej instalacji systemu i wykonania kopii zapasowych danych. W każdym przypadku naprawa jest możliwa i nawet jeśli doszło do poważniejszego upadku z wysokości lub zalania, specjaliści będą w stanie wykorzystać działające części.

Wymień szybkę w zepsutym smartwatchu

Wymiana szybki Apple Watch samodzielnie mogłaby okazać się zadaniem, które przysporzy wielu problemów, a nawet dodatkowych komplikacji mogących wywołać głębsze uszkodzenia. Wybierając autoryzowany serwis możesz przywrócić Apple Watch do pożądanego stanu. Takie urządzenie ma wyświetlacz wykonane ze szkła Corning Gorilla Glass, a jego naprawa powinna odbywać się wyłącznie przez przeszkolonego technika przy użyciu maszyn dostarczonych przez Apple. Zwykle czas tego rodzaju naprawy nie przekracza 30 minut. Naprawy są realizowane również za pośrednictwem kuriera.

Wszystkie naprawy sprzętu Apple są wykonywane według ścisłych procedur

Wszyscy technicy muszą posiadać certyfikat Apple i muszą przestrzegać rygorystycznego zestawu wytycznych, aby wykonać wybrane zadanie. Są oni przeszkoleni, aby zachować staranność w trakcie wymiany uszkodzonych części i prowadzenia skomplikowanych testów diagnostycznych. W trakcie napraw wykorzystywane jest dedykowane oprogramowanie Apple, które pozwala na prowadzenie szczegółowych zapisów dotyczących każdego problemu. Dane następnie są zbierane i przekazywane do analizy, aby usterka została zdiagnozowana, a problem rozwiązany.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz