Strona główna WindowsSoftware FoxitReader – alternatywa dla PDF-ów

FoxitReader – alternatywa dla PDF-ów

przez CoreBlog
pdf

pdfAcrobat Reader nie jest jedynym programem dostępnym na rynku komputerowym, który jest w stanie poradzić sobie z odczytem PDF-ów. Pewną alternatywą, rzecz jasna zupełnie darmową, może być FoxitReader. Z pewnością mniej znany od swojego konkurenta, choć zarazem zużywający mniej zasobów systemowych, to jednak z pewnością wystarczający do większości prac, jakie wykonuje na PDF-ach standardowy użytkownik.

Dużą zaletą aplikacji FoxitReader jest również to, iż możemy ją znaleźć nie tylko w standardowej, instalowanej wersji, ale i w wersji portable, czyli takiej, którą możemy wrzucić na pendrive i nosić ze sobą, gdzie tylko sobie zapragniemy.

Co więcej można powiedzieć o tym nieskomplikowanym programie? Z pewnością to iż posiada wystarczającą liczbę funkcji, by zadowolony z FoxitReadera był właściwie każdy standardowy użytkownik PC-ta. Posiada funkcje wyszukiwania, zaznaczania wybranych fragmentów tekstów, tworzenia zrzutów ekranów, czy wstawiania notatek oraz komentarzy i wiele, wiele innych wartościowych modułów.

01 otwarte pdf

Prosty i intuicyjny interfejs oraz możliwość ustawienia języka polskiego sprawiają, że FoxitReader to godna polecenia alternatywa dla Acrobat Readera.

Informacje o programie:
Nazwa: Foxit Reader
Licencja: Program darmowy
[button type=download]Pobierz[/button]

Powiązane artykuły

0 Komentarzy

efef 23 września, 2012

Używałam kiedyś Foxita, ale porzuciłam go dla Nitro Readera, bo ten ostatni nie znaczył edytowanych dokumentów informacyjnym tekstem z nazwą programu.

Odpowiedz

Napisz komentarz