Strona główna Internet Bugilo – innowacyjna aplikacja do zarządzania projektami

Bugilo – innowacyjna aplikacja do zarządzania projektami

przez CoreBlog
projectmanagementstockphoto

Mała przejrzystość stanu realizacji projektów oraz brak pełnej kontroli nad nimi sprawiają, że firmy często prowadzą nierentowne zlecenia. Wiele projektów, realizowanych przez przedsiębiorstwa przekracza budżet oraz czas. Z tego powodu właściciele firm oraz osoby zarządzające korzystają z wielu narzędzi, aby usprawnić zarządzanie projektami w swojej firmie. Często są one jednak bardzo kosztowne oraz wymagają wielomiesięcznego wdrożenia. W odpowiedzi na te problemy na rynku pojawiło się nowe narzędzie – Bugilo.


Przechwytywanie

Bugilo łączy w sobie funkcjonalności różnych programów, dzięki czemu wszystko odbywa się w jednym miejscu. Aplikacja skierowana jest do mikro i małych przedsiębiorstw – które realizują zlecenia dla firmy zewnętrznych i chcą w łatwy sposób monitorować ich postępy. 

 

Czym jest Bugilo?

Bugilo to aplikacja do zarządzania projektami oraz monitorowania ich realizacji w czasie rzeczywistym, bazująca na formule SaaS. Aplikacja, w przeciwieństwie do wielu narzędzi dostępnych na rynku, umożliwia pełne zarządzanie całym projektem – od jego wyceny, aż po wystawienie faktury. Użytkownicy mogą za jej pomocą zarządzać projektami, rejestrować czas pracy oraz przypisywać koszty do poszczególnych projektów. Zaletą aplikacji jest to, że monitoruje wszystkie zależności w projekcie i pokazuje je w formie przejrzystych wykresów i statystyk.

 

Bugilo pozwala też kontrolować zlecenia na bieżąco, pokazując jednocześnie ile i jakie koszty generują, a także jak wyglądają ich postępy. Dodatkowo narzędzie informuje użytkowników o zagrożonych lub opóźnionych projektach oraz generuje okresowe raporty z najważniejszymi informacjami.

 

Wybrane funkcjonalności Bugilo

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Bugilo pozwala tworzyć zadania, przydzielać do nich zasoby oraz szacować czas realizacji całego projektu. Zadania na tablicy Kanban oraz ich przesuwanie za pomocą funkcji drag-and-drop (przeciągnij i upuść), pozwala w prosty sposób realizować bieżące zadania.

 

STATYSTYKI PROJEKTÓW

Dzięki Bugilo użytkownik kontroluje nie tylko czas realizacji projektów i zadań, ale również ich koszty. Aplikacja generuje statystyki projektów w formie liczbowej, jak i graficznej, dzięki czemu właściciel firmy może ocenić m.in. rentowność realizowanych projektów.

 

REJESTRACJA CZASU PRACY

Bugilo doskonale sprawdza się jako prosty system rejestracji czasu pracy. Pracownicy mogą logować czas prac nad danym projektem lub zadaniem, a właściciel firmy może analizować ich efektywność pracy.

WYSTAWIANIE FAKTUR

W Bugilo użytkownik może wystawiać faktury za zrealizowane projekty. Wygenerowane faktury zawsze można w prosty sposób odnaleźć w bazie przychodów oraz udostępniać klientom.

Twórcy projektu

Twórcami projektu są Wojciech Radomski, Paweł Elbanowski i Marcin Szajek – absolwenci Wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej oraz założyciele kilku prężnie działających firm informatycznych. Trzon zespołu to nie przypadkowe osoby, a grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do szukania nowatorskich rozwiązań codziennych, ludzkich problemów. W swojej karierze zawodowej zdobyli liczne nagrody i wyróżnienia za realizowane projekty, m.in. w 2014 roku zostali finalistami plebiscytu “Polacy z werwą” w kategorii Innowacje w biznesie.

INNG

Źródło: https://www.bugilo.pl

Powiązane artykuły

2 komentarze

">dedykowane systemy informatyczne 22 marca, 2016

ja już to gdzieś widziałem 🙂

Nikodem 15 września, 2016

Prędzej bym się skusił na przedstawienie Odeela – jest zdecydowanie bardziej rozbudowany i tańszy.

Napisz komentarz