Strona główna Telefony Ascend D1 Quad XL

Ascend D1 Quad XL

przez CoreBlog
h2

hNajnowszy smartfon firmy Huawei proponuje jakość na najwyższym poziomie wydajnościowym, jak również wizualnym. Wszystko za sprawą zamontowanych w nim wysokiej klasy komponentów. Model Ascend D1 Quad XL wyposażony został w szybki 4 rdzeniowy procesor oraz ekran o przekątnej 4,5 cala. Obraz wyświetlany jest w dużej, jak na tego typu urządzenie rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Procesor taktowany prędkością 1,2GHz, pamięć pojemności 1 GB RAM oraz 8 GB wbudowanej pamięci flash daje niezwykłe możliwości. Taka konfiguracja zapewnia pełen komfort w płynnym działaniu na rzecz pracy i rozrywki z urządzeniem.

Smartfon proponuje niezwykle szeroki wachlarz możliwości poprzez zastosowanie ciekawych udogodnień. Jednym z nich jest funkcjonalność aparatu fotograficznego, który wyposażony został w podwójną lampę LED. Umożliwia to rejestrowania obrazu FULL HD za pomocą tylnej kamery, przy jednoczesnym korzystaniu z przedniej kamery np. do wideo rozmów. Tylni aparat potrafi wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 8mpix, przedni natomiast 1,3mpix.
Tak nowoczesny sprzęt musi być prądożerny dlatego został wyposażony w baterię o potężnej pojemności 2600 mAh. Producent zapewnia, że wystarczy to na 15godzin rozmów, bądź 500 godzin w trybie czuwania. Niewątpliwie robi to wrażenia, jednak na stan obecny, gdy urządzenie nie zostało jeszcze poddane testom, stwierdzenie te przyjmujemy z dystansem. Nad działaniem smartfonu czuwa najnowszy system Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Powiązane artykuły

Napisz komentarz