Zdjęcia firmowe dostępne w Google Mapach

Usługa Business Photos daje możliwość zaprezentowania wnętrza swojej firmy bezpośrednio na Mapach Google. Teraz także dla polskich przedsiębiorców.
Dwa lata temu gigant z Mountain View wystartował z projektem o nazwie Business Photos. Usługa pozwala umieszczać na mapach Google zdjęcia wnętrz budynków (restauracje, sklepy, punkty usługowe itp.) Obecnie, za pomocą Map Google możemy zajrzeć do ponad 100 tysięcy firm w kilku krajach świata. Od teraz także w Polsce.
Dzieki programowi Zdjęć firmowych i technologii Street View, teraz także w naszym kraju możemy zobaczyć jak wygląda dana restauracja, sklep i wiele innych miejsc na panoramicznych zdjęciach 360 stopni, bezpośrednio na Mapach Google. O ile użytkownicy przed przyjściem do danej restauracji wolą przejrzeć jej wnętrze na Mapach Google, o tyle wnętrza biur i korporacji mogą okazać się pomocne w budowaniu pozytywnego wizerunku jako przyszłego pracodawcy. Przyłączenie się do programu jest łatwe, wystarczy skorzystać z usług rekomendowanego fotografa lub rekomendowanej agencji z naszej okolicy. Fotograf wykona panoramiczne zdjęcia i umieści je na Mapach Google.
Więcej informacji tutaj

0 Komentarzy
KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreŚwietny tekst (Jeszcze nie oceniony)
Loading...

Dodaj komentarz

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: