Twoja obudowa do smartfona Nokia Lumia 820

Drukarki 3D zyskują coraz więcej na popularności, wkraczając na coraz to nowsze areny ludzkiego życia. Nic w tym dziwnego, w końcu ta przełomowa technologia może w przyszłości pozwolić właściwie każdemu użytkownikowi „drukować” własne przedmioty (jak zresztą udowodnili internauci z USA – przy jej pomocy można stworzyć nawet strzelający egzemplarz karabinu maszynowego). Nokia zamierza dotrzymać kroku temu trendowi.

A wszystko za sprawą jednego z ich ostatnich dzieci – modelu Nokia Lumia 820. Producent zamierza udostępniać użytkownikom szablony, rozmaite specyfikacje oraz rekomendowane materiały i rozwiązania do tworzenia własnych obudów do wspomnianego smartfona.

Krok ten podyktowany jest zapewne celami marketingowymi i próbą zachęcenia klientów do zakupu tej właśnie marki, głównie ze względu na możliwość dość znacznego personalizowania obudowy. Należy jednak pamiętać, że firma Nokia nie zezwala na sprzedaż tworzonych przez użytkowników obudów, mają one służyć jedynie do użytku własnego, bez zastosowań komercyjnych.

0 Komentarzy
KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreŚwietny tekst (Jeszcze nie oceniony)
Loading...

Dodaj komentarz

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: