Instapaper – zachowaj stronę na później

Znalazłeś ciekawą stronę, czy ciekawy artykuł na popularnym portalu? Nie masz teraz czasu go czytać, ale nie chciałbyś, aby tekst Ci umknął? Boisz się, że później go nie odnajdziesz w natłoku nowych artykułów i ciągłych aktualizacji, albo po prostu nie zapamiętasz adresu strony, na której znajduje się interesująca Cię informacja? Zachowaj więc całą stronę na później, żeby przeczytać ją w wolnej chwili.

Skorzystaj w takim przypadku z możliwości, jaką daje portal Instapaper (http://www.instapaper.com/). Cóż to za możliwość? Chodzi o funkcję zapisywania przeglądanych stron, tak aby przejrzeć je sobie w późniejszym terminie, nie tylko poprzez komputer, ale i za pomocą iPhone, iPad, Kindle, czy urządzenia z zainstalowanym Androidem.

Aplikacja dostępna z Instapaper jest prosta w obsłudze i bardzo skuteczna, zresztą o jej możliwościach zaświadczają liczne pozytywne komentarze, w tym również innych mediów, jak chociażby AppStorm, PCMag, czy Wired.

3 komentarze
KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreŚwietny tekst (Jeszcze nie oceniony)
Loading...

3 odpowiedzi na “Instapaper – zachowaj stronę na później”

 1. jerry pisze:

  Ale przecież stron WWW już się nie przegląda w przeglądarkach tylko czyta przez czytnik RSS, a tu nie ma problemu z zapamiętaniem tekstu.

  • awass pisze:

   Ja używam przeglądarki i to nie tylko w kompie ale telefonie, zegarku, samochodzie i wszędzie indziej a czytnika RSS nie mam żadnego

 2. Zibi pisze:

  ciekawe, zawsze używałem druku do PDF-a.a tu coś nowego…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*