Ascend D1 Quad XL

Najnowszy smartfon firmy Huawei proponuje jakość na najwyższym poziomie wydajnościowym, jak również wizualnym. Wszystko za sprawą zamontowanych w nim wysokiej klasy komponentów. Model Ascend D1 Quad XL wyposażony został w szybki 4 rdzeniowy procesor oraz ekran o przekątnej 4,5 cala. Obraz wyświetlany jest w dużej, jak na tego typu urządzenie rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Procesor taktowany prędkością 1,2GHz, pamięć pojemności 1 GB RAM oraz 8 GB wbudowanej pamięci flash daje niezwykłe możliwości. Taka konfiguracja zapewnia pełen komfort w płynnym działaniu na rzecz pracy i rozrywki z urządzeniem.

Smartfon proponuje niezwykle szeroki wachlarz możliwości poprzez zastosowanie ciekawych udogodnień. Jednym z nich jest funkcjonalność aparatu fotograficznego, który wyposażony został w podwójną lampę LED. Umożliwia to rejestrowania obrazu FULL HD za pomocą tylnej kamery, przy jednoczesnym korzystaniu z przedniej kamery np. do wideo rozmów. Tylni aparat potrafi wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 8mpix, przedni natomiast 1,3mpix.
Tak nowoczesny sprzęt musi być prądożerny dlatego został wyposażony w baterię o potężnej pojemności 2600 mAh. Producent zapewnia, że wystarczy to na 15godzin rozmów, bądź 500 godzin w trybie czuwania. Niewątpliwie robi to wrażenia, jednak na stan obecny, gdy urządzenie nie zostało jeszcze poddane testom, stwierdzenie te przyjmujemy z dystansem. Nad działaniem smartfonu czuwa najnowszy system Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

0 Komentarzy
KiepskieTakie sobieMoże byćBardzo dobreŚwietny tekst (Jeszcze nie oceniony)
Loading...

Dodaj komentarz

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: